Par mums - Abrams Business Services
Latviešu valodaEnglish Pirmdiena – Piektdiena 10:00-17:00 +371 22 008 116

Abrams Business Services

Tavs profesionālais uzņēmējdarbības palīgs

Par mums

SIA “Abrams Business Services”, turpmāk tekstā – ABS, ir dibināta 2011.gadā kā lietvedības pakalpojumu sniedzējs. Laika gaitā, ABS ir pilnveidojis sniegto pakalpojumu portfeli un šobrīd piedāvā tādus neatņemamus uzņēmējdarbības pakalpojumus, kā grāmatvedība, lietvedība, organizāciju dibināšana, personāla vadība un krīzes menedžments.

ABS klientu portfelī esošie klienti pārstāv dažādas tautsaimniecības nozares – būvniecība, interneta mārketings, mazumtirdzniecība internetā un kioskos, ostu un industriālo objektu drošība, nekustamo īpašumu pārvaldīšana, sabiedriskā labuma organizācijas, kā arī citas.

Mēs ticam, ka kopīgiem spēkiem spēsim atrast Jūsu organizācijas darbībai veiksmīgākos risinājumus, kas nodrošinās ilgtspējīgu un uz attīstību vērstu funkcionēšanu.

Diplomi:

Sertifikāts LRGA

CTA_polise

Licence ārpakalpojuma grāmatveža darbībai

Vienmēr laikā.

Mums uzticētos uzdevumus vienmēr izpildām noteiktajos termiņos.

Profesionāla komanda

Atbildīga un uz attīstību vērstu profesionāla komanda ar ilggadēju pieredzi uzņēmējdarbībā un uzņēmējdarbības pakalpojumu jomā.

Kapēc mēs?

Mums ir vairāk kā
astoņu gadu pieredze.

Mēs piedāvājam pakalpojumus, kas balstīti uz uzticību. Šajā konkurētspējīgajā un strauji mainīgajā pasaulē, cilvēki dalās ar vērtigāko biznesa informāciju ar mums, viņi tic, ka viņu idejas / klienti saņems vajadzīgo atbalstu, lai virzītos uz priekšu, lai sasniegtu vēlamo galamērķi viņu personīgajā un profesionālajā izaugsmē.

Mēs atbalstām un cienām cilvēkus, kas virzās uz priekšu un dara visu nepieciešamo, lai attīstītu sevi un savus uzņēmumus.

Kapēc mēs?

Mēs esam eksperti
šajā jomā

 • Augstas kvalitātes pakalpojumi
 • Izmaksu optimizācija
 • Individuāla pieeja katram klientam
 • Organizācijas darbības efektivitātes uzlabošana
 • Konfidencialitāte un likumība
 • Profesionālisms.

Klientu atsauksmes

 • Grāmatvedības serviss bez aizķeršanās. Veiksmīgi esam uzsākuši uzņēmējdarbību un visas ikmēneša darbības varam sakārtot tiešsaistē. Tas mums kā modernai kompānijai ir ļoti svarīgi.

  Māris Skujiņš
  SIA Not My Digital valdes loceklis, bizkit.io
 • Izmantojot šīs kompānijas pakalpojumus zinu, ka nebūs nekādu problēmu, jo kvalitāte ir pirmajā vietā. Pakalpojumu cena ir atbilstoša darba daudzumam – ne par daudz, ne par maz, tieši kā vajag.

  Valters Grīnbergs
  SIA BeRolls valdes loceklis
 • Varu teikt tikai to labāko, ja nevēlas liekas galvassāpes par un ap grāmatvedības lietām. Šis noteikti būs īstais uzņēmums. Vienmēr viss ir bijis bez liekas kavēšanās un visas grāmatvedības lietas sakārtotas profesionāli. Komunikācija arī ir augstākajā līmenī un nav bijušas absolūti nekādas problēmas.

  Aigars Akmentiņš
  SIA Reāls Remontceltnieks valdes loceklis
 • Profesionāla komanda, visus dokumentus un līgumus izveido laicīgi.

  Rihards Krūmiņš
  Valdes loceklis, Biedrība "Jauniešu Kustībai"
 • Lieliski grāmatvedības pakalpojumi.
  Bija nepieciešams atvērt uzņēmumu un veikt tajā grāmatvedību. Abrams Business Services palīdzēja atvērt SIA un izdarījam to mazāk kā nedēļas laika. Viss tiek paskaidrots ar ko nāksies sastapties un kas būs nepieciešams lai veiktu nodokļu maksājumus. Ja arī rodas kādi jautājumi par rēķinu un līgumu izrakstīšanu viss tiek vienkārši paskaidrots. Iesaku superigs uzņēmums.

  Mareks Jansons
  VALDES LOCEKLIS, SIA "Chilli Designer"