Oto Kristiāns Abrams - Abrams Business Services
Latviešu valodaEnglish Pirmdiena – Piektdiena 10:00-17:00 +371 22 008 116

Oto Kristiāns Abrams

Valdes loceklis

Par Oto

Oto specializējas grāmatvedībā, nodokļos, finanšu analīzē un organizāciju dibināšanā un izmaiņu veikšanā, kā arī lietvedībā.

Oto 2016.gada jūlijā ir absolvējis Rīgas Valsts tehnikumu iegūstot 3.profesionālo kvalifikācijas līmeni profesijā “Grāmatvedis”. 2020.gada decembrī Oto absolvēja LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti, iegūstot profesionālo bakalaura grādu grāmatvedībā, analīze un auditā un 5.profesionālo kvalifikācijas līmeni profesijā “Ekonomists”. 2021.gada septembrī Oto plāno uzsākt maģistra līmeņa studijas finanšu jomā. Tāpat, Oto turpina celt savas profesionālās kompetences regulāri apmeklējot dažāda veida profesionālos kursus un pasākumus. Tāpat, Oto 2021.gada janvārī ir uzņemts kā Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas biedrs. Papildus, Oto 2020.gada decembrī absolvēja LU tālākizglītības kursus “Pedagoģiskās darbības pamati”, iegūstot sertifikātu par tiesībām veikt pedagoģisko darbību.

Oto profesionālā pieredze ir saistīta ar grāmatvedības, lietvedības un organizāciju dibināšanas/izmaiņu veikšanas pakalpojumu sniegšanu komercsabiedrībām, biedrībām un pašnodarbinātām personām. Tāpat, Oto ir ieņēmis dažādus amatus Nordea un Luminor Latvijas filiālēs, kas saistīti ar grāmatvedību, parādu administrēšanu un kredītu pēcapstrādi. Šobrīd Oto papildus strādā kā grāmatvedības profesionālo priekšmetu pedagogs Rīgas Valsts tehnikumā.